Екс-наречена знаменитого українського боксера Володимира Кличка Хайден Панеттьєрі вирішила відновити стосунки зі своїм скандальним бойфрендом Брайаном Хікерсоном

Пара акторів неодноразово привертала увагу ЗМІ постійними скандалами із залученням поліції. Протягом двох років Хікерсон бив Панеттьєрі, за що навіть встиг відсидіти у в'язниці. Актриса кілька разів робила спроби розлучитися з агресивним бойфрендом, однак, зараз близькі до пари джерела повідомляють, що Хайден повернулася до нього.

"Хайден готова пробачити Брайана і почати нову главу, незважаючи на побоювання своїх близьких", - пише видання E! News з посиланням на своє джерело.

При цьому актриса поки ніяк не прокоментувала ці повідомлення.

Панеттьєрі і Хікерсон вперше зійшлися в кінці 2018 року, незабаром після того як актриса розлучилася з Володимиром Кличком, а їх спільна дочка Кая Євдокія залишилася жити з татом в Україні. Вже через рік після початку відносин акторів Брайан сильно побив Хайден, проте актриса вирішила дати йому другий шанс.

Після цього випадки домашнього насильства в їх парі стали повторюватися. Після одного з них Панеттьєрі все-таки вирішила звернутися в поліцію. Це сталося в лютому минулого року. Актриса розповіла, що бойфренд кидав її в стіну і бив по обличчю. За її словами, це був далеко не перший випадок у їхньому спільному житті.

Хікерсон так і не визнав себе винним, проте суд відправив його до в'язниці на 45 днів. Нещодавно він вийшов на свободу.