Відома українська актриса Ксенія Мішина, головна героїня шоу "Холостячка", заговорила про втіху

Всього тиждень тому Ксенія несподівано заявила, що розлучилася зі своїм коханим Олександром Еллертом і не бажає нічого обговорювати з цього приводу. Причому Мішина підкреслила, що її рішення остаточне, хоч і це сталося різко.

Як виявилося, екс-переможець "Холостячки" відправився на Відпочинок з актрисою в Крим, де виросла зірка. Однак саме там пара вже відпочивала окремо один від одного.

"Я довго займаюся своїм духовним життям, працюю зі своїми емоціями, вчуся любити і приймати любов, вчуся радикального прощення цього світу, але я зрозуміла, що зраджувати себе і свого сина я більше не можу» - сказала Ксенія в мережі. Після цього артистка не стала замикатися в собі і навіть представила серію кадрів з відпочинку, а також показала трендові вбрання.

На обійшлося без мудрих настанов від Ксенії, які вона залишила в підписі до кадрів.

"Коли немає сил, немає бажання і нічого не радує, просто Підійди до дзеркала і подивися пильно в очі, зазирни в свою душу. Ти побачиш там багато серед великої кількості всіх спогадів, мрій і бажань. Ти побачиш ту, у якій в серці завжди знайдеться місце для любові, для ніжності, для радості», - написала Ксенія на фото.