Помер керівник Одеського художнього музею

У неділю, 8 серпня, помер відомий український художник і керівник знаменитого художнього музею в Одесі Олександр Ройтбурд.

Про смерть художника написала в Facebook журналістка Катерина Сергацкова. Крім Сергацкової, про смерть художника написав у Facebook український режисер Олег Сенцов.

Будь-які деталі смерті на даний момент відсутні, хоча відомо що Олександр Ройтбурд довгий час боровся з важким захворюванням. Можливо воно і стало причиною його смерті.

Олександр Ройтбурд народився в Одесі в 1961 році. У 1993 році виступив співзасновником асоціації "нове мистецтво" (Одеса). З 1993 року працював у ній арт-директором, з 1999 по 2001 рік - президентом.

Відразу після конкурсу на посаду керівника художнього музею в Одесі Ройтбурда звинуватили в тому, що він нібито колись малював свої картини екскрементами. В обласній раді депутати довгий час відмовлялися затверджувати його на посаді. Їх дуже обурювали антиросійські висловлювання художника.

У вересні 2019 року Одеська облрада своїм рішенням звільнила Ройтбурда. Але Мінкульт України став на бік художника, випустивши спеціальну заяву.

Постійна війна з чиновниками не пройшла непомітно — він сильно схуд і змарнів.

У мережі українці залишають слова співчуття у зв'язку із загибеллю художника: "Шок, біль і печаль...", "Як же так?", "Про Сашу завжди хотілося сказати - ця людина буде жити вічно", "Який жах, не вкладається в голові".

Нагадаємо, таємнича загибель дочки знаменитого актора обростає деталями.

Як повідомляли Novyny24, відома ведуча після ДТП налякала кадрами нової аварії.

Також Novyny24 писали, що лікарі не змогли врятувати відомого співака, з'явилися подробиці трагедії.