Колишній актор студії "Квартал 95", а нині народний депутат з фракції Партії "Слуга народу", Юрій Корявченков, відомий як Юзик, готується до переїзду за місто

Про це йдеться в програмі "Викриття", в якій показали, як виглядає маєток Юзика в селі Проців під Борисполем (щоб дивитися кадри, проскролльте вниз сторінки).

Двоповерховий будинок розташований на ділянці в 18 соток в оточенні соснового лісу.

Згідно з декларацією нардепа, земля оформлена на його дружину Тетяну. При цьому будівля розміром в 260 квадратних метрів числиться в документі як "садовий будиночок".

У будинку зараз йде ремонт. Залишилася зовнішня і внутрішня обробка, і можна буде святкувати новосілля.

Повідомляється, на сайтах нерухомості за подібні котеджі продаються приблизно за 400 тисяч доларів, може бути і дорожче в залежності від облаштованості.

А поки Корявченков з сім'єю, у екс-артиста до речі троє дітей, живуть в столичній квартирі площею 104 кв.м. як свідчать дані з Реєстру прав на нерухомість, житло Юзика знаходиться у висотці на Дніпровській набережній з видом на річку.

А по сусідству з Корявченковим-квартира іншого актора студії "Квартал 95" - Євгена Кошового.

Як відомо, в заміському особняку проживає і Олена Кравець з сім'єю. Артистка" Квартал 95 " оселилася на Осокороках у Києві. Біля її будинку - басейн з морською водою і причал з паркомісцем для катера або яхти.