Український бізнесмен Михайло Заливако з шоу "Холостяк-11" висловився про свої провальні стосунки

Після закінчення проекту "Холостяк" пара Михайла і Анни не дає користувачам Instagram спокою, адже багато хто сумнівався, що темпераментний бізнесмен зможе завести відносини з колишньою дружиною екс-керівника Офісу президента. Проте, закохані дають відсіч негативним коментарям і тримаються подалі від злих слів.

У своєму Instagram Михайло вирішив також торкнутися теми особистого простору і відносин, які від цього залежать. На думку Заливако, успішні відносини повинні мати простір для кожного в парі.

"У деяких моїх відносини було як би так сказати... 😅 Ну от ніби ти постійно повинен бути зі своєю другою половинкою, ну якщо звичайно ти не на роботі , хоча і такі приколи мені теж залітали 🤣 я завжди знав, що таке є і може бути, коли у відносинах є свобода і повітря так сказати. Коли займаєшся чимось окремим від неї/нього і тобі не прилітає нічого з-за спини " - підмітив Заливако.

Чоловік вважає, що зараз у нього нарешті вільні довірчі відносини, адже Анна не обмежує коло його спілкування з друзями, а навіть навпаки: «Аня більше мене переживає за моїх друзів і тих з ким я можу не зустрітися. Це при тому, що поки нам не можна було гуляти разом через проект, ми 3 місяці сиділи вдома».

Шанувальники також обговорили новий пост:

"Та Раді ми за тебе, коротше))))👏 👏 👏; Аня класна і що вона дійсно вам підходить на все 💯!!!; Міша, ось що по вам хочу сказати, зробила одне резюме, так би мовити: ось то який ви тут мені однозначно подобається більше, ніж те, яким вас показав СТБ; блін, а я навпаки хочу, щоб ми з чоловіком 24/7 були разом❤️; от не підходить вам Аня ніяк ( виглядайте відмінно🔥, але було б краще, якщо Аня навчилася дружити з гребінцем 😉».