Син культової української співачки Софії Ротару, Руслан Євдокименко показав, як проводить час зі своєю зірковою мамою

50-річний Руслан Євдокименко-єдиний син Софії Ротару та її покійного чоловіка Анатолія Євдокименка. Він встиг зарекомендувати себе як успішний продюсер, а його син Анатолій і дочка Софія зараз живуть і будують кар'єри в США.

Час від часу Руслан публікує в Instagram кадри зі свого особистого життя. А в новому пості він засвітив ще й свою знамениту маму.

Так, Євдокименко поділився спільним Селфі з 73-річною Софією Ротару. На фото мама і син позують на тлі вікна в аеропорту «Бориспіль». У коментарях до посту Руслан уточнив, що вони відправляються відпочивати.

На знімку мама і син виглядають дуже щасливими і посміхаються. Судячи з усього, обидва вони з нетерпінням чекають нового подорожі. При цьому поки невідомо, куди ж вони прямують.

Підписники Євдокименка не змогли пройти повз цю посаду. Варто відзначити, що Руслан не так часто показує в соцмережах свою маму, тому його новий знімок викликав справжній ажіотаж в коментарях.

"Відмінного відпочинку і прекрасного настрою, Руслан, Софія Михайлівна!", "Той випадок, коли мама виглядає молодше сина", "з матусею! Це щастя", "приємного відпочинку і комфортної погоди!", "Софія Михайлівна, як завжди, незрівнянна!", "Дорога Софія Михайлівна ви прекрасні, ми вас дуже любимо і чекаємо в гості", "які красиві нарешті фото з мамою!", "Мама у вас красуня!!! Побільше фоточек робіть! Руслан, прикрашайте наш світ красою!",- пишуть люди.