Українці бурхливо відреагували на пропозицію секретаря РНБО Олексія Данилова перейти з кирилиці на латиницю

Днями політик зробив гучною заяву у своєму інтерв'ю для "Радіо Свобода". Так, Данилов на всю країну закликав відмовитися від кириличного алфавіту на користь латиниці. На його думку, це одна з "фундаментальних речей", яку потрібно змінити українцям.

Крім цього секретар РНБО заявив, що українцям потрібно починати вивчати англійську ще з дитячого садка, щоб говорити "мовою цивілізованого світу".

Такі гучні заклики викликали бурхливу дискусію в соцмережах. Варто відзначити, що серед українців знайшлися як прихильники, так і затяті противники ідей Данилова.

"Як можна відрікатися від Кирила і Мефодія і Київської Русі в цілому. Або історію України почнуть вивчати з Речі Посполитої, і ніякої Київської Русі на території України не було", "це остаточне прощай Радянському Союзу і Російської імперії!", "Як тільки таке зроблять більше на мові розмовляти не буду", "в Греції немає латиниці, є свій Грецький алфавіт і Греція давно в Європі. Латиниця не наблизить Україну нікуди", "і всі так швидко перейшли! Та ніхто латиницею писати не буде. Кому потрібно пишіть хоч на івриті", - пишуть люди.

Нагадаємо, український гімнаст-чемпіон Верняєв різко заговорив про зміну громадянства.

Як повідомляла Politeka, українців чекають чотири вихідних поспіль: названі дати.

Також Politeka писала, що чемпіонка Магучих огризнулася українцям після нового фото з росіянкою.