Лісові пожежі вирують у південній турецькій провінції Анталія, у районах Аксекі та Манавгат, вогонь дістався готелів та житлових будинків

Місцеве видання Hurriyet Daily News повідомляє про чотирьох загиблих. Українців серед постраждалих немає.

Рятувальники розпочали масову евакуацію туристів та місцевих жителів.

Перелякані туристи не знають, як будуть повертатися додому.

"Просто останні сторіз, бо далі мені реально вже страшно. Масштаб просто шалений. Мармаріс станом на сьогодні. Ситуація зараз ось така. Ви бачите клубки диму, гвинтокрили літають, поливають з висоти пташиного польоту. Але поки справитися з цим вони не можуть", - розповіла українка Катерина Краплич, яка відпочиває у містечку Ічмелер, передає ТСН.

Як тепер дістатися до аеропорту ткристкане знає.

"Коли буде у нас виліт, ми наразі нічого не знаємо, тому що дорога у нас перекрита. Чи трансфер доставить нас до аеропорту – ми не знаємо", - говорить вона.

Зазначимо, Міністерство закордонних справ України розробляє сценарії повернення людей на випадок погіршення ситуації.

"Як тільки почалися пожежі у Туреччині, доручив дипломатам 24/7 моніторити потреби громадян і загрози безпеці. Нині даних про постраждалих українців немає", - написав глава МЗС Дмитро Кулеба у Twitter.

Водночас Україна проробляє сценарії повернення.

Консульство України в Анталії перебуває на зв'язку з туроператорами регіону. Поки що масових звернень від українців чи повідомлень про загрозу їхньому життю чи здоров'ю немає, повідомили в пресслужбі МЗС.