Незабаром українці знову перейдуть на зимовий час

Як повідомляють Новини24, при переході на зимовий час прийнято переводити стрілки на годину назад. Згідно із законом, годинник в Україні переводять в останню неділю жовтня. У 2021 році неділя випала на останній день місяця – 31 Жовтня. Годинник переводять о 4 ранку. Таким чином, у неділю українці зможуть поспати на одну годину довше.

переведення годинників

Як відомо, Україна стала переводити годинник з 1981 року. Спочатку цю практику ввели для того, щоб заощадити електроенергію. Сьогодні дана практика регулярно піддається критиці, а в Європі ведуться активні дискусії про те, щоб зовсім її скасувати.

Україна поки що не буде відмовлятися від переведення часу, хоча у Верховній Раді і робили спроби скасувати цю практику. Поки що відповідний законопроект пройшов лише перше читання і був відправлений на доопрацювання.

За словами фахівців, переведення годинників не найкращим чином впливає на здоров'я людей. Відбувається порушення балансу між біологічним годинником і реальним часом. Це веде до проблем зі сном і поганого самопочуття.

Нагадаємо, що велика аварія сталася з українцями на курорті, подробиці трагедії: "зіткнувся з іншим автобусом".

Як повідомляли Новини24, загибла в таборі дитина скаржилася на здоров'я: що відомо про раптову смерть.

Також Новини24 писали, що померла українка, яку шукали цілий тиждень: «скаржилася на...».