Народна артистка України Ніна Матвієнко розкрила правду про відхід сина в монастир, і зізналася, що могло б його зупинити

Мало хто знає, але у співачки Ніни Матвієнко троє дітей – два сини Іван і Андрій, а також дочка Антоніна. І якщо дочку-співачку Тоню Матвієнко знають багато, то доля синів не така публічна. Виявилося, що старший син артистки Іван став ченцем. В інтерв'ю каналу "Україна" Ніна Митрофанівна розповіла про сильну віру, яка привела її сина Івана в монастир.

Виявилося, що ще зі школи хлопець з братом часто їздили по монастирях, і мабуть, ці візити справили сильне враження на Івана. При цьому артистка зазначає, що хлопець дуже цілеспрямований і йде до кінця, якщо вже щось вирішив.

За словами Матвієнка, якби вони з чоловіком не дали благословення, син би не пішов. "Коли старший син щось вирішив, то він йде до кінця. Але, якби батько і мати не дали благословення, то він би не пішов у монастир. Ми його благословили", - поділилася артистка. Вона також зазначила, що можливо, завдяки його молитвам у них в родині все добре.

Варто відзначити, що зараз Іван бере участь у реставраційних роботах старовинного храму. При цьому сама Ніна Матвієнко допомагає цій справі матеріально.

Що стосується молодшого сина, то він, як і його батько, художник, а дочка Антоніна пішла по стопах матері і стала співачкою.