Раптово помер відомий український скульптор, уродженець Києва, Ігор Лисенко

Трагедія сталася 20 липня в Ялті, де жив і працював Ігор Альбертович. Про це повідомило видання "Ялта 24», а також однокласник Лисенко Георгій Майоренко на своїй сторінці в Facebook.

«Веселий, дотепний, усміхнений, чарівний — таким Ігоря Лисенка пам'ятатимуть багато ялтинців, для яких передчасний відхід скульптора з життя став справжнім потрясінням. Висловлюємо щирі слова співчуття дружині Ігоря Лисенка, його рідним і близьким", - йдеться в повідомленні Ялтинського сайту.

Ігор Лисенко народився в 1964-му року в Києві. Його дід-знаменитий радянський диригент, народний Артист СРСР Натан Рахлін. Мама скульптора-найвідоміший києвознавець і екскурсовод Елеонора Натанівна Рахліна.

Працював скульптор разом зі своєю дружиною Еллою. Їх твори виставлені в палацах культури, музеях, скверах, парках і будинках відпочинку Росії, України та інших країн. Деякі скульптури знаходяться в приватних колекціях в Австрії, Угорщині, Чехії та Польщі.

В окупованому Криму скульптури Ігоря та Елли Лисенка можна побачити в санаторіях «Місхор», «Чорномор'я», «Дюльбер» «Понизівка».

Подружжя Лисенка є авторами пам'ятників на Алеї гумористів біля концертного залу» Ювілейний " і пам'ятника адміралу Лазарєву на однойменній площі в Севастополі.

Також на рахунку Лисенка понад 70 персональних виставок.

Українці приголомшені трагедією.

"Світла пам'ять! Дуже боляче! Невже зло, невігластво... Переможе😭 😭 😩скільки залишилося корінних киян у Києві? Адже те, що творять з горлом пережити не можна. Збережемо світлу пам'ять цих чудових людей. Вони Найкращі!!!", "Співчуваю Вам і родині Ігоря... Спасибі за хороші слова про нього... Залишиться назавжди в пам'яті...", "Дуже шкода... Світла пам'ять! Гідна сім'я, гідні кияни!» ,- пишуть в мережі.