Скандал зі звинуваченням у домаганнях відомого актора і викладача Київського національного університету імені Карпенка-Карого Володимира Талашка набирає обертів

У мережі з'явилася інформація, що актор протягом 20 років здійснював домагання по відношенню до студенток вузу. На таку заяву вже відреагували в Міністерстві культури і в самому університеті.

Так, виконуюча обов'язки ректора вузу Галина миленька ефір Громадського радіо повідомила про створення робочої групи, до складу якої увійшли всі проректори, завідувачі кафедр та наші юристи, а також студентська громада та представники студентського самоврядування. До роботи вона приступила вже з 1 вересня, так як зараз майже всі викладачі у відпустках.

На час розслідування Талашко буде відсторонений від викладацької роботи.

Тим часом, дискусії у мережі щодо цієї ситуації не вщухають. Думки щодо того, що відбувається кардинально відрізняються.

"Новий Вайнштейн!", "Ну звинуватили, а довести то як?? Стільки років минуло. Ніяка експертиза нічого не визначить. Гарантований Глухар або взагалі закриття справи", " Одним словом жах! 😵 На детектор брехні всіх, і актора і тих дівчат. Все всім стане ясно", "шкода людину" "Правильно, не треба мовчати,"Дівчата звичайні студентки, боялися за своє навчання, невідомо, що такому гаду стукне в голову! Боялися помсти! А де його не пропадала, вже за 70, тримають в універі, ну і добре», "черговий развод на гроші. Стара схема, але робоча", - пишуть в мережі.

Нагадаємо, український актор опинився в центрі скандалу з домаганнями, в Мінкульті переполох: "більше 20 років..."

Як повідомлялося, конфлікт Полякової із зіркою "Голосу країни" вийшов на новий рівень: "повинна публічно вибачитися"

Також писали, що вибух прогримів поруч із зіркою" кріпак " Цимбалюком, з'явилися кадри.