Пішла з життя відома французька актриса Франсуаза Арнуль

Актриса, яка запам'яталася ролями у великій кількості картин, пішла з життя в паризькому госпіталі. Зірка померла 20 липня в результаті тривалої хвороби у віці 90 років, пише France24.

Примітно, артистка прославилася завдяки ролям розпусних і фатальних красунь, і вважалася в 1950-і роки найгарячішою жінкою у французькому кінематографі. На зміну їй прийшла інший кумир - Бріжит Бардо.

Франсуаза стала популярною після ролі у мюзиклі з Жаном Габеном "Французький канкан" (1955 рік).

Актриса народилася у 1931 році, її мати була актрисою, а батько - військовий. Мати віддала дівчинку займатися танцями, і в 17 років Франсуазі запропонували роль танцівниці в драмі "Крах". Дублерка заміщала дівчину у відвертих сценах, оскільки та була неповнолітньою.

У 2016 році Арнуль виконала роль у драмі "Тупиця" з Картин Деньов, і на тому завершила кар'єру.

Всього зірка за свою кар'єру виконала понад 100 ролей у фільмах: "Вбивці в спальних вагонах", "Він приїхав в день поминання" та інших.

У мережі стали висловлювати свої співчуття.

"Вона була" просто "великою актрисою, недостатньо сучасною для наших сумних часів", - написав один з шанувальників.

Il n'y a personne à @Francetele qui connaisse le cinéma, personne pour savoir que #FrancoiseArnoul fut, après Martine Carol et avant BB, la plus + grande star française, personne pour faire que F2ou3ou5 se comporte en chaîne d'état et lui rende un hommage ? pic.twitter.com/TjNzNQMgbA

— Henry-Jean Servat (@HenryJeanServat) July 20, 2021