Українська телеведуча Соломія Вітвіцька захопила своїм виглядом, вийшовши в ефір після ДТП

Кадрами і подробицями зірка поділилася на своїй сторінці в Instagram.

Соломія Вітвіцька трохи відпочила в санаторії і вже повернулася до роботи. Вона запевняє, що після відпочинку почуває себе навіть краще, ніж до аварії. Однак на обличчі зірки телеекрану залишилися великі синці. Правда глядачі їх навіть не помітили, завдяки майстерні роботі гримерів.

"Вчора ще більше переконалася, яка у нас крута команда», - зазначила телеведуча і подякувала гримерам. Результат їх роботи дійсно вражає.

"Ого) круто, гримерам респект", "дівчатка Чарівниці, не уявляю як вони це зробили 😍 а ти як завжди запальничка і приклад для наслідування«," красуня наша! Нехай Бог допоможе якомога швидше вилікуватися від недуги🙏 🙏 🙏», «чари професіоналізму выз одужуйте!", "Яка ви красуня! 😍 😍 😍Якнайшвидшого вам відновлення!» - пишуть в коментарях користувачі Мережі.

Нагадаємо, Соломія Вітвіцька потрапила в ДТП 15 Липня. Авто, за кермом якого була її подруга, врізалося в різко загальмовану вантажівку. За словами очевидців, аварійну ситуацію створив скутерист, який підрізав вантажний автомобіль. Однак сам він свою провину заперечує.