Торік загинула дочка відомого актора Володимира Конкіна, який знявся в картині "Місце зустрічі змінити не можна". Зараз йде суд і з'явилися нові деталі

22 Вересня 2020 року в московському спортклубі " Джамп» сталася трагедія - в басейні потонула Софія Конкіна, дочка відомого актора.

Слідство почалося за статтею КК РФ»надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки". Майже за рік поліція встановила, що Конкіна вживала вино перед походом в клуб, а під час купання потонула, писати mk.ru. Сам момент трагедії ніхто з присутніх не бачив, і лише стали переживати, коли помітили дівчину без ознак життя.

Названа офіційна причина загибелі-потрапляння води в дихальні органи.

Зазначається, що Софія часто скаржилася подругам на свого співмешканця, але версія про вбивство не підтвердилася.

Правоохоронці також з'ясували, що спортклуб працював без інструктора, медика та медичного кабінету. Господині клубу неодноразово робили попередження за відсутність медкабінету, а днями їй пред'явили звинувачення. Тепер жінці загрожує запобіжний захід у вигляді заборони певних дій. У свою чергу та вимагає перевірити дії медиків, адже Конкіна померла не в самому клубі.

Також Володимир Конкін зі своїм адвокатом хочуть відшкодувати збиток у сумі 11 мільйонів рублів. За його словами, така сума повинна забезпечити майбутнє, дочки Софії, яка залишилася сиротою.

Нагадаємо, що вдова прославленого російського актора розповіла про життя після трагедії

Раніше писалося, що відома ведуча після ДТП налякала кадрами нової аварії

А ще повідомлялося, що артистку закидали яйцями на концерті, Данилко з'ясував стосунки з кривдниками