Рідні повідомили подробиці про 20-річного хлопця, який загинув разом з 18 річною дівчиною під час грози у Львівському парку

Також з'явилися свідчення жінки, яка бачила пару перед їх загибеллю. Мешканка Львова Івона Лобан також перебувала у Стрийському парку, коли буревій раптово накрив місто, пише місцеве видання Galnet.

Жінка зазначила, що стихія застала людей зненацька. "Хтось їхав на самокатах, одна пара, обнявшись, сиділа під парасолькою на лавочці і хотіла перечекати бурю", - розповіла вона. Пізніше виявилося, що саме ці хлопці загинули.

Проте, за словами жінки, на той момент рішення перечекати ураган на місці, в той момент виглядало не гіршим варіантом.

"Ті молоді сиділи на лавці, обнялися і хотіли перечекати бурю. Адже це теж був один з варіантів: не бігти нікуди, коли навколо все валиться. Ти оточений цими деревами, ніде сховатися", - сказала вона.

Друг загиблого розповів, що Андрій познайомився з дівчиною в інтерні, і після двох тижнів листування, вони вирішили зустрітися. Це було перше побачення пари. Андрій взяв букет троянд.

Загиблий хлопець був курсантом Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

У ДСНС нагадують, що під час грози, ні в якому разі не можна перебувати під високими, широкими деревами, поблизу ліній електропередачі, рекламних щитів. Парк варто негайно покинути, ховатися під деревами, тим більш великими, небезпечно. При цьому не можна бігти, щоб не притягнути кульову блискавку.

Також не можна користуватися велосипедами, скутерами, мотоциклами, електросамокатами.

Потрібно вимкнути мобільні телефони.

Нагадаємо, літак з людьми впав на житловий будинок на Івано-Франківщині, відео з місця трагедії

Як повідомлялося, відомий футболіст розбився в ДТП з братом, були ще зовсім молоді.

Також раніше писали, що улюблениця зірки "Голосу країни" загинула прямо під будинком.