Кулеба подарував угорському міністру футболку з гаслом "Слава Україні"

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто підписали угоду й обмінялися подарунками. Також угорський міністр вперше відвідає зону операції об’єднаних сил в Луганській області. Про це Кулеба повідомив у Facebook

«Вперше з початку російської агресії проти України 2014 року голова Комітету міністрів Ради Європи відвідає зону операції об’єднаних сил в Луганській області. І символічно, що це буде глава МЗС Угорщини Петер Сіярто», — повідомив міністр.

Кулеба повідомив про переговори й «три важливі результати».

«1. Підписали угоду про взаємне визнання документів про освіту та наукові ступені, яку не могли погодити сім років.

2. Домовилися, що до кінця липня співголови українсько-угорської комісії з питань національних меншин проведуть зустріч і запланують проведення повноцінного засідання комісії, яка не засідала з 2011 року.

3. Домовилися, що в Будапешті буде встановлено пам’ятний хрест з написом «Загиблим за Україну». Ми, своєю чергою, надамо дозвіл на виділення додаткової ділянки для розміщення угорського військового кладовища в Підполоззі в Закарпатській області.

Ці домовленості є важливими елементами в розв’язуванні проблем, які накопичилися з Угорщиною за останні роки. Ми продовжуємо рухатися вперед. Складно, обережно, але завжди в інтересах України, її безпеки, європейської та євроатлантичної інтеграції», — написав міністр.