Зеленський оновив Наглядову раду "Укроборонпрому"

Зеленський оновив Наглядову раду "Укроборонпрому"

© УНІАН

Указ опублікований на сайті президента.

Президент України Володимир Зеленський призначив Давида Арахамію та Андрія Загороднюка членами Наглядової ради державного концерну «Укроборонпром».

Указ №499 опублікований на сайті президента.

Зазначимо, що Давид Арахамія – четвертий номер у списку партії «Слуга народу», а Андрія Загороднюка президент призначив своїм позаштатним радником.

Цим же указом глава держави припинив повноваження Михайла Згуровського як члена наглядової ради Укроборонпрому. Він був призначений на посаді у січні минулого року.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі оприлюднили масштабне розслідування про корупцію і розкрадання в оборонному комплексі України. За даними журналістів, до схеми виведення з української оборонки сотень мільйонів гривень причетний друг і партнер Порошенка, ексчлен Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його 22-річний син Ігор і гендиректор «Укроборонпрому» Павло Букін. Оприлюднили секретну переписку учасників злочинної схеми, внутрішні документи, докази домовленостей про хабарі. Розмір розкрадання становить не менше 250 мільйонів гривень. Антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження, а Гладковського звільнили з РНБО.

Експрезидент України Петро Порошенко після оприлюднення журналістського розслідування увів в дію рішення РНБО про реформування оборонно-промислового комплексу та підвищення рівня прозорості виконання державного оборонного замовлення.

Відео"Укроборонпром" чекають масштабні перевірки — Порошенко

Йдеться про аудит усіх операцій за участі міжнародних компаній. Напередодні на цьому наполягала посол США в Україні Марі Йованович. А вже сьогодні таке доручення отримав уряд. Крім того, в РНБО хочуть розширити наглядову раду "Укроборонпрому", залучивши туди і міжнародних партнерів України, а також перевірити, чи нема серед компаній-партнерів концерну представників держави-агресора.

Зеленський оновив Наглядову раду "Укроборонпрому"